Categories Ampul

Avon Kolajen Ampul Nasıl Kullanılır?(En iyi çözüm)

Kullanımı: temiz cilde masaj yaparak uygulayınız. Ardından nemlendiriciyle bakımınıza devam edebilirsinizgünde 1 ampul kullanarak 7 yılda kaybettiğiniz kolajeni 7 günde geri kazanın!

Avon ampul nasıl kullanılır?

Ampülün baş kısmı koparılıp yüz, boyun ve dekolte bölgesine temiz cilde masaj yaparak uygulanır. Ardından nemlendirici ile günlük rutine devam edilir. İdeal sonuçlar için 7 günlük cilt bakım rutinini hergün 1 ampül olacak şekilde peşpeşe günlerde uygulanır. Aynı uygulamayı ayda bir tekrarlanması tavsiye edilir.

Anew skın reset Plumpıng shot nedir?

Devrim niteliğindeki Cildi Yenileyen Ampuller ile cildinizdeki 7 yıllık kolajen kaybını 7 günde onarmaya yardımcı olun. Özel patentli Protinol ™ Teknolojimiz, kolajen III üretimini artırır. Anında, cilt daha taze, daha pürüzsüz ve daha nemli görünür.

Renewal Power serum Avon ne işe yarar?

Cildi yenileyen ve güçlendiren protinollü serum ile sadece bir haftada çok daha genç ve sağlıkla ışıldayan bir cilt! Ödüllü Protinol ikili kolojen desteği ile(Tip 1 ve Tip 3) cildi güçlendirir. İçerdiği Niacinamide ile ciltteki kolajeni korur ve cilt yüzeyini yeniler. Tüm cilt tipi ve tüm cilt tonları için uygundur.

Avon illuminating serum ne işe yarar?

Tek başına kullanıldığında: 3 günde: İnce çizgiler ve koyu lekeleri azaltır; cildin görünümünü gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir. 2 haftada: Kırışık görünümünü azaltır ve cildin daha sıkı görünmesini sağlar.

Anew cildi yenileyen ampuller nasıl kullanılır?

Cildi Yenileyen Ampuller nasıl kullanılır? Kapağı koparın ve serumu temizlenmiş cilt üzerine uygulayın. Gündüz veya gece kreminizden önce günde bir kez kullanın. Optimum sonuçlar için, 7 günlük cilt bakım rutinini ayda bir tamamlayın.

You might be interested:  Led Ampul Ne Kadar Enerji Harcar?(Çözünme)

Avon Anew serum nasıl kullanılır?

Kullanım şekli: Her sabah ve akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulanır. Aktif akne veya sivilcelerin üzerine serum kullanılmamalıdır. Rutin cilt bakımı olarak Anew nemlendiriciler, göz çevresi, gündüz için SPF içerikli nemlendiriciler veya güneş kremi ile birlikte kullanılmalıdır.

Protinol nedir?

Avon Protinol Teknolojisi ve arginine ile zenginleştirilmiş formülü cildin koloje ve elastin üretimini attırmaya yardımcı olurken lifting etkisi ile cilin toparlanmış bir görünüm kazanmasına destek olur. Cildin elastan kaybını azaltmaya yardımcı olur ve ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Avon Anew krem ne işe yarar?

ANEW Ultimate Multi-Performance Gündüz Kremi, yaşlılık belirtilerine paralel olarak cilt dokusu, tonu, berraklık kaybı ve kırışıklık gibi birçok işaretin görünümünü düzgünleştirmeye yardım ediyor. Krem cilt yüzeyindeki hasarlı hücreleri daha genç davranan hücrelere dönüştürmeye yardım eden bir formüle sahip.

Avon Anew maskara ve serum nasıl kullanılır?

Cevap: Merhaba, Siyah Maskara & Serum – Anew Lash Transforming Mascara & Serum Üst kirpik çizginizin dışına serum ile ince bir çizgi çekin ve kurumasını bekleyin, Kuruma işlemi gerçekleştikten sonra maskarayı üst ve alt kirpiklerinize uygulayınız.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *