Geniş Evler İçin Aydınlatma Tavsiyeleri

Tarafından Gönderildi Zide 24/08/2017 0 Yorumlar
Geniş Evler İçin Aydınlatma Tavsiyeleri


            Geniş evler için aydınlatma seçimlerinin doğru yapılmaması evinizi geniş ve ferah olmasına rağmen küçük ve karmaşık gösterecektir. Bu nedenle geniş evlerde kullanılacak aydınlatma seçimine dikkat etmeniz önemli bir noktadır. 

* Öncelikle bilmemiz gereken geniş salonlarda kullanılması gereken sarkıt değil avizedir. Çünkü avize ışığı yayar ve salonu aydınlık bir görünüme kavuşturur. 
* Tek bir avize yahut aydınlatma seçeneğinden ziyade geniş salonlarda abajur seçimleriyle ışığı yaymanız yine salonunuzun görünümünü zenginleştirecek içerisinde ferah bir oturum sağlayacaktır. 
* Geniş evlerin hollerinde yerden aydınlatma sistemi düşünebilirsiniz.
* Mutfaklarda ise sarkıt seçimi akıllıca olacaktır. Sarkıtların yanı sıra dolap üstü aydınlatmalar da mutfağın vazgeçilmez dekorları arasındadır. 
* Yatak odalarında başucunuzda duracak abajur ise farklı desen ve kumaşlarla, her odaya hitap edecek seçenekleriyle zidedekor.com adresinden temin edilebilir. 

Mekanlarda Aydınlatmanın Önemi

            Aydınlatma denip geçmemeli, mimari de dekorasyonda plan oluştururken ışık nereyi aydınlatacak hangi tip aydınlatma kullanılacak mevcut ışığın durumuna bakılarak karar verilir. Örneğin gün ışığından fazla yararlanamıyor ise avize kullanımının yanı sıra muhakkak köşelere yerde yukarı ışık veren ayaklı spotlar kullanmanız gerekir ürün çeşitliliği açısından geniş mekan aydınlatma seçeneklerinde zidedekor.com ürün çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. 

2017 Yeni Trendi Sarkıt Avize Modelleri

            Avangard, klasik, modern, retro, sıla avize çeşitleriyle her geniş mekana aydınlık veren zidedekor.com geniş evler için bu yıl kullanılan en yeni modellerle sizlere hizmet vermektedir. Yılın modası olan sarkıt avizeler salonunuzu ve mekanlarınızı aydınlatırken yanında ayaklı lamba seçenekleriyle ışığın salona yayılmasını sağlayabilir böylelikle aydınlık mekanlar elde edebilirsiniz. Yatak odası ne kadar geniş olursa olsun aydınlatmasında olmazsa olmaz kumaş abajur geri döndü. Hem  genç odasında hem çocuk odasında hem de kendi yatak odanızda yapacağınız abajur seçimi ile dilediğinizde oturduğunuz yerden ışığa ulaşabilmeniz mümkün. 
 

Yorum yaz