Abajur Çeşitleri

Tarafından Gönderildi Zide 12/01/2018 0 Yorumlar

Evinizde farklılıklar yaratmak ve kolaylıkla güzel görünümler elde etmek istiyorsanız, püf noktalar arasından abajur fikrini benimseyebilir, hem sizi hem evinizi aydınlatmasını sağlayabilirsiniz! Yatak odalarında, oturma odalarında, salonda, çocuk odalarında vb. evin birçok yerinde rahatlıkla bu objeyi kullanabilirsiniz. Evinizdeki eşyaların rengine ve konumlandırılmasına göre de abajur seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Salonunuz şık oturma grubu ve bunun gibi eşyalara sahipse, soft renkli, dantel model, ahşap ayaklık kullanabilirsiniz.

 

            Beyaz rengini kaldıracak bir salona sahipseniz, sade ve şık görüntü veren abajur modellerini de tercih edebilirsiniz. Ayaklı olan abajurların yanı sıra, duvara monte edilen modelleri de severek kullanacaksınız.

 

 Diğer Kullanım Alanları

 

            Süslü şekillere ayrılan abajur modelleri arasında; ahşap, eskitilmiş model, taşlı, işlemeli, metal görünüm, dantelli, asimetrik model, çiçekli ve çizgi film karakterli birçok model bulunuyor. Kullanacağınız odanın rengine, klasik ya da modern dizaynına göre obje kullanımını seçebilirsiniz. Çocuk odasında kullanacağınız abajurlarda, sevdiği karakterlerden oluşan objeleri kullanmanız onu sevindirirken, uyku esnasında karanlıktan korkmaması için aydınlık görüntü çocuğunuzu mutlu edecektir. Çocuk odasında bulunan küçük dolapların üzerine abajurların koymanız ulaşım kolaylığım sağlamış olacaktır.

 

            Oturma odası her ailenin bir arada bulunduğu oturma alanıdır. Bu alanda fazla vakit geçirdiğiniz için, odanın ferah ve aydınlatma havasında olması şarttır. Koltukların yanlarına ayaklı abajurlar kullanışlı olacaktır. Renkli bir oturma grubuna sahipseniz, çiçek desenli abajur modelleri hoşunuza gidecektir.

Yorum yaz