Sitemizdeki tüm ürünleri fivorno.com adresinden temin edebilirsiniz

Yatak Odalarınız İçin Etkili Aydınlatma Önerileri

Tarafından Gönderildi Zide 08/04/2018 0 Yorumlar

Yatak Odalarınız İçin Etkili Aydınlatma Önerileri

Etkili aydınlatma bir sanattır. Ortamlarımızı hem göz yormadan hem de tasarruflu bir şekilde aydınlatmak için bir zaman harcamamız gerekmektedir.  Dekoratörler pratik ve güzel bir yatak odası aydınlatma ayarlaması yapmak için birçok farklı ihtiyacı dengelerler, her basit faktör aynı zamanda birçok farklı şeyi etkiler. Örneğin; yerleştirme -bu fikir ev sahibinin kitaplardan hoşlanıp hoşlanmadığı, büyük parlak ekranlarda videolar izlemeyi sevip sevmediği gibi birçok faktörle bağlantılıdır, ama aşağıdaki fotoğraflar ile de göreceğiniz gibi bu fikirler aynı zamanda oldukça estetik bir etkiye de sahiptir.

Yoğunluk ve renk sıcaklığı başlangıçta sadece pratik özellikler gibi görünüyor olsa da, aynı zamanda sabahları oldukça sıcak ve neşeli bir odaya uyanmakla karanlık ve depresif bir alanda uyanmak arasındaki farkı ayarlayabilir ve modunuzu kesinlikle değiştirebilir.

 

Dolaylı olan ışıklandırma, komodinlerin üzerinden sarkan ışıklara da ayrı bir hava katıyor.

 

 

Daha sakin ışıklandırmaların aynı zamanda dekoratif bir dokunuşu da vardır, bu tarz ışıklandırmalar özellikle yatak odalarında iyi olur çünkü daha az yoğunluktadırlar ve aynı zamanda yatağa uzandığınız zaman tavandaki ışıklandırmanın direkt olarak gözlerinizde parlama durumunu ortadan kaldırır.

 

Yorum yaz