Sitemizdeki tüm ürünleri fivorno.com adresinden temin edebilirsiniz

Evde Led Aydınlatma Dekorasyonu

Tarafından Gönderildi Zide 10/05/2018 0 Yorumlar

 

EVDE LED AYDINLATMA DEKORASYONU

Son yıllarda kullanımı gitgide artan LED aydınlatmalar ev dekorasyonunun önemli bir parçası haline geldi. LED aydınlatma sistemleri tasarruflu, dayanıklı, çevre dostu, güvenli ve dekoratif oldukları için diğer aydınlatma çeşitlerine göre daha tercih edilir durumda. Bu artan talep, mobilya üreticilerinin de dikkatini çekmiş olacak ki, birçok firma LED aydınlatmaları mobilyalara uygulayarak farklı ama şık tasarımlar ortaya çıkarıyor. Biz de sizin için LED aydınlatma modellerini evin hangi bölümünde ve nasıl kullanabileceğinize dair ipucu verecek örnekler derledik. İşte size ilham verecek çeşitli LED aydınlatma uygulamaları…

Oturma Odası
LED aydınlatmanın dekorasyonunu yaparken düşünmeniz gereken ilk unsur, nasıl bir ambiyans yaratmak istediğinizdir. Ayrıca çoğu kişinin sandığının aksine sadece modern tarzdaki evlerde değil klasik veya rustik tarzdaki ev dekorasyonlarında da rahatlıkla uygulanabilir. Farklı renk ve model seçenekleriyle dilediğiniz tarza adapte olabilen LED aydınlatmalar oturma odalarında genelde asma tavan sistemiyle birlikte kullanılıyor.

 

Yatak Odası
Söz konusu LED aydınlatma olunca hayal gücünüze sınır tanımak doğru olmaz. Yatak odası için pembe ve mavi kullanıldığı gibi koyu renk takımlarla kontrast sağlaması için beyaz veya sarı LED tercih ediliyor. Özellikle koyu renk duvarlarla çok şık bir bütünlük oluşturuyor.

 

Banyo
LED aydınlatmanın en güzel özelliklerinden biri de çevreye, gözü yormayan loş ışık vermesi. Banyolarda tercih edilmesinin de bu nedenle büyük payı var. Dinlendirici özelliğinden dolayı evin en ferah bölümünde LED sistemlere yer vermek mantıklı olacaktır.

 

 

Mutfak

Evin diğer bölümlerinin aksine mutfakta her zaman aydınlık ve ferah bir ortam yaratmak amaçlanır. LED aydınlatmalar bu evrede de son derece işe yarar çözümler. Çünkü tavana, dolap üstlerine uygulanabildiği gibi mutfak dolaplarının içlerine de yerleştirilebiliyor. Bu, size hem kullanım kolaylığı sağlıyor hem de yemek yaparken aydınlık bir mekânda olmanızı sağlıyor.

 

Yorum yaz