Sitemizdeki tüm ürünleri fivorno.com adresinden temin edebilirsiniz

Ödeme Güvenliği

Zide Dekor Mağazamızda Kredi Kartı, Banka Kartı ile alışveriş ve taksit işlemleri "İyzico & Türk Telekom" iş birliği ile hazırlanan altyapı sistemleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu Kredi Kartı işlemlerinizin Kredi Kartı bilgileriniz bizimle paylaşılmadan direk banka ile sizin aranızda olmanızı sağlayacak Türk Telekom güvenlik altyapı sistemleri ile sağlanması manasına gelmektedir.
   

Peki Nasıl Güvenlik Önlemleri Kullanılıyor? 

 

Fraud (Sahtecilik) Kontrolü

 E-ticarette sahteciliği önlemek Fraud Kontrol ile mümkündür. İyzico, 150 fraud (sahtecilik) kontrol filtresi ile maksimum seviyede güvenliği garanti eder. Bu filtreler ile internetden alışverişte sahteciliğe karşı siz müşterilerimizi her türlü korumuş oluruz.
 

PSI DSS Güvenlik Standartları

PCI Security Standards Council 2006 yılında tanıtılan, PCI Güvenlik Standartlarının gelişimi, yönetimi, eğitimi ve farkındalığından sorumlu olan, aşağıdakilerin de dahil olduğu açık bir küresel forumdur: Veri Güvenliği Standardı (DSS), Ödeme Uygulaması Veri Güvenliği Standardı (PA-DSS) ve Pin Giriş Cihazı (PED) Gereklilikleri iyzico sistemi tarafından bizlere ve sizlerin güvenliği için sağlanmıştır.
 
Yukarıda belirtildiği gibi size sunulan kredi kartı ödeme sayfası tamamen bizden bağımsız Türk Telekom & İyzico alt yapısı ile korunarak banka ile kendi aranızda gerçekleştirdiğiniz bir sayfadır. Bu sayfada sizlerin hiç bir bilginize ulaşılamadan ödemeniz alınır. Ve bilgileriniz bizimle ve kimseyle paylaşmadan ödemenizi tamamlamış olursunuz.